ком. директор: (050) 307-38-06
тел.: (050) 307-65-78
тел.: (050) 304-06-66
тел./факс: (044) 221-77-02

Переваги роботи з УКМ-Сервіс

Переваги роботи з УКМ-Сервіс

ТОВ «Укркомпресормаш-Сервіс» вирізняється на ринку компресорного обладнання своєю лояльністю до клієнта, високою оперативністю прийняття рішень, здатністю якісно і в терміни виконувати взяті на себе зобов'язання.

Ми не беремо участі в гонці за надприбутками і здатні підібрати таке рішення, яке максимально врахує всі інтереси замовника, в тому числі економічну доцільність і надійність в тривалій перспективі.

ТОВ «УКМ-Сервіс» бере на себе повний комплекс задач з продажу і ремонту компресорного обладнання. Доставка, пуско-наладка, консультації по телефону і виїзди на об'єкт замовника в разі потреби - це базовий набір послуг, який надається нашим клієнтам.

Так само, якщо буде потреба, ми запропонуємо Вам імпортозаміщення, розмістимо замовлення на виготовлення необхідних деталей, забезпечимо їх доставку і установку, виконаємо ремонт техніки замовника на власних майданчиках.

Найкраще про нашу роботу скажуть за нас відгуки наших клієнтів, а ознайомитися з деякими з наших робіт можна у нас на сайті.